בקשה לאיחוד משפחות

משרדנו מטפל בכל סוגי הבקשות לאיחוד משפחות הן של תושבי איזור יהודה ושומרון (איו"ש) והן של תושבי חבל עזה הנשואים לאזרחים ישראלים.

נשמח להיפגש לפגישת יעוץ מתאימה ובה נבחן את סיכוייכם בכל מצב נתון לקבל אישור שהייה ו/או אשרה ואף כניסה להליך המדורג במשרד הפנים.

 עתירה לבג"צ ו/או לבתי המשפט המוסמכים
עתירה לבג"צ ו/או לבתי המשפט המוסמכים עתירה לבג"צ ו/או לבתי המשפט המוסמכים

כידוע לאור פעילותו הבעייתית של משרד הפנים בנושא מורכב זה, לעיתים רבות נתקלים מבקשי בקשות בסיפורים וטענות של משרד הפנים כי העניין הועבר לאדם כזה או אחר ואין כל החלטה... לפיכך, אין מנוס אלא מלפנות לבג"צ בעתירה כנגד משרד הפנים וגורמים רלוונטיים ברשות הממשלתית האחרים.

משרד עורך דין דוד אנג`ל בעל ניסיון, בהכנה והגשת עתירות לבג"צ ועתירות מנהליות שנדרשות להיערך כהלכה, תוך ייצוג מקצועי ואמין שמלווה בניסיון מעשי נכבד.


 קיפאון והיעדר החלטה במשרד הפנים
קיפאון והיעדר החלטה במשרד הפנים קיפאון והיעדר החלטה במשרד הפנים

כיום לצערנו, קיימים מקרים ותיקים של מגישי בקשות לאיחוד משפחות שעומדים באוויר בחשש וללא תגובה ראויה על ידי משרד הפנים.

הלכה למעשה, נוצר מצב שמשרד הפנים לא נותן כל החלטה או מגישי הבקשה לאיחוד משפחות נתקלים בבעיות אחרות או נוספות בהתנהלות מול משרד הפנים, במקרים רבים מגישי הבקשה לאיחוד משפחות נתקלים חלילה בבעיה במצב בו בן הזוג נכנס מתוקף הנסיבות לשהייה בלתי חוקית בישראל וזו נגרמה על ידי התמהמהות משרד הפנים.


ראה מידע נוסף     
 הגשת בקשות לאיחוד משפחות במשרד הפנים וטיפול שוטף
הגשת בקשות לאיחוד משפחות במשרד הפנים וטיפול שוטף הגשת בקשות לאיחוד משפחות במשרד הפנים וטיפול שוטף

משרד עו"ד דוד אנג`ל יכין בעבורכם את הבקשה לאיחוד משפחות עם כל הנספחים הרלוונטים ערוכה כהלכה למשרד הפנים - יגיש אותה בפועל וילווה אתכם בכל ההליכים במשרד הפנים בדחיפת הנושא, לרבות סיוע במסמכים נוספים שונים ופניה לגורמים נלווים ככל שנדרש (פלילי -משטרת ישראל, ביטחוני -שב"כ, וכיוצא באלו).


 |  ראשי |  אודות המשרד  |  מאמרים ופסקי דין  |  קישורים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורך דין הוצאה לפועל, הסדרת אזרחות ישראלית-משרד עורכי דין- angel-law.co.il © כל הזכויות שמורות
דוד אנגל, משרד עורכי דין כתובתינו: רחוב מנחם בגין 11 רמת גן 52681 מגדל תדהר רוגובין קומה 16 טלפון: 03-7513874 פקס: 03-6131616 נייד: 054-2433090
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל